Аудиторське обслуговування: впевненість на 100%

Аудиторське обслуговування – вид постійного внутрішнього контролю фахівцями аудиторської компанії якості ведення бухгалтерського обліку в компанії клієнта, складання податкової, фінансової документації, а також оплати податків підприємством.

Сутність внутрішнього аудиту

Послуга постійного обслуговування передбачає безперервний контроль нашими аудиторами ведення податкової та фінансової звітності у вашій компанії, перевірку поточної документації на предмет відповідності законодавству, правильності підрахунку сум і своєчасності оплати, необхідні консультації фахівців підрозділів підприємства, головного бухгалтера.

Безпосереднє ведення обліку залишається в компетенції фахівців замовника, але вся їхня робота проводиться під ретельним контролем внутрішніх аудиторів, які оперативно виявляють різні невідповідності або помилки і допомагають швидко і ефективно їх усувати.

Фактично аудиторське обслуговування передбачає:

• Постійну співпрацю з головним бухгалтером компанії.
• Контроль правильності складання звітності.
• Моніторинг виправлень припущених відповідальними особами помилок.
• Нагляд за оплатою податків.
• Роз'яснення вимог законодавства до фінансової звітності, своєчасне оповіщення про зміни.
• Моніторинг активів компанії.
• Постановка управлінського обліку.

На початку співпраці, за погодженням з клієнтом, складається перелік послуг, який входить в компетенцію внутрішніх аудиторів. Після цього розробляється план заходів з консалтингу, контролю, усунення поточних помилок.

Аудиторське обслуговування в Києві: зверніться до фахівців AR

Незалежні внутрішні аудитори допомагають:

• підтримувати документацію в порядку,
• уникнути накопичення дрібних помилок, які в подальшому призводять до значного викривлення даних і можуть стати причиною збитків та штрафів,
• складати звітність для податкових органів та інших контролюючих структур.

Наші фахівці допомагають персоналу компанії максимально ефективно виконувати свої функції, виявляють прогалини в знаннях і заповнюють їх в процесі оперативного консультування.

Практичний досвід аудиторів нашої компанії – на сторожі ваших інтересів! Телефонуйте і замовляйте постійне обслуговування від нашої компанії.

Позбавтеся від помилок і невідповідностей у бухгалтерській та податковій документації назавжди.

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією