Експрес-аудит

Експрес-аудит – це оперативна вибіркова перевірка фінансової документації компанії, яка дозволяє отримати загальне уявлення про стан справ на підприємстві.

Ми пропонуємо професійне проведення достовірного експрес-аудиту в Києві. Лише 2-3 дні потрібно нашим аудиторам, щоб ви отримали правдиву і підкріплену фактами інформацію про стан справ вашої фірми.

Експрес-аудит: коли він потрібен?

Такий вид перевірки є по суті добровільним аудитом, який проводиться незалежною аудиторською компанією в найбільш стислі терміни (2-3 дні) за бажанням керівників або власників підприємства, а також інших зацікавлених осіб.

Експрес-аудит в Україні дозволяє оцінити бухгалтерський, кадровий і податковий облік підприємства, проаналізувати податкові ризики.

Ця оперативна незалежна перевірка найчастіше потрібно, якщо:

  • проходить зміна керівництва;
  • планується почати новий вид діяльності;
  • планується перевірка державними органами або здача звітності;
  • необхідно дізнатися правдиву інформацію про стан справ компанії.

Важливо! Замовляючи у нас послугу експрес-аудиту, ви отримуєте правдиву інформацію про діяльність та функціонування компанії вже через 2-3 дні після укладення договору на перевірку.


Результати експесс-аудиту відображаються в письмовому звіті, де максимально докладно будуть зібрані висновки з проведеного аналізу, вказані виявлені помилки в обліку, надано висновок експерта про ефективність роботи підприємства і практичні рекомендації щодо її удосконалення.

Професійний експрес-аудит

Необхідна вам вибіркова перевірка в нашій компанії проводиться тільки висококваліфікованими експертами з великим досвідом роботи.

Керівники, які періодично користуються нашими послугами з оцінки фінансового стану підприємства, можуть постійно відстежувати інформацію по поточних змін справ компанії. Це дозволяє вчасно долати можливі труднощі і оперативно виправляти можливі помилки, а не намагатися за один день, напередодні здачі річного звіту, вирішити відразу всі проблеми, що накопичилися за великий відрізок часу.

Завдяки великому досвіду наша компанія здійснює якісний експрес-аудит в мінімальні терміни.

Щоб швидко і точно дізнатися, в якому стані фінансова документація вашого підприємства, потрібно лише зв'язатися з нами за контактними телефонами або через форму зворотного зв'язку на сайті.

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією