Ініціативний аудит

Ініціативний аудит являє собою необов'язкову форму перевірки, яку проводять за бажанням власника або засновників фірми. Він здатний не тільки виявити слабкі місця в обліку, але й розробити оптимальні рекомендації по їх усуненню.

Переваги добровільного аудиту:

• може охоплювати будь-який відрізок діяльності підприємства і застосовуватись як до всіх розділів обліку, так і до окремих його напрямків;
• проводиться в зручний для клієнта час з використанням тих способів збору даних, які більше підходять замовнику;
• покращує фінансові показники компанії і захищає від штрафів.

Ініціативний аудит дозволяє:

• мінімізувати всі типи ризиків;
• отримати об'єктивну картину діяльності компанії;
• виявити слабкі сторони.

В процесі роботи компанії можуть виникнути ситуації, в яких абсолютно неможливо обійтися без ініціативного аудиту. Перш за все його проведення необхідно при купівлі або продажу підприємства, ліквідації або зміні форми власності, підготовці до податкової перевірки, зміні керівництва, а також при виявленні помилок у фінансовій звітності.

Що ми пропонуємо

Фахівці компанії «РБО» мають величезний досвід в проведенні ініціативного аудиту в Києві і прекрасно інформовані про всі нюанси які можуть виникнути в процесі роботи. Наші експерти професійно проведуть для Вас об'єктивну і точну перевірку. При цьому Ви зможете вибрати форму, напрямок і терміни її проведення. Після закінчення роботи ми надамо докладний звіт про результати перевірки та всі необхідні консультації.

Грамотно проведений ініціативний аудит допоможе нашим клієнтам сформувати найбільш успішну стратегію захисту від зовнішніх загроз, розкрити внутрішні резерви підприємства та підвищити інвестиційну привабливість бізнесу в цілому.

Основні етапи проведення

Замовник обирає зручний час для перевірки, при цьому немає обов'язкових термінів її проведення. Завдяки цьому не припиняється діяльність компанії, яку перевіряють наші незалежні експерти.

В цілому добровільна перевірка складається з таких етапів:

• Попередня експертиза. Вивчаємо документи і проводимо збір інформації з відкритих джерел. Після проведення первинного аналізу та узгодження з клієнтом оформлюємо договір.
• Планування роботи. Наша експертна група проводить оцінку системи внутрішнього контролю, визначає ризики, складає програму заходів.
• Збір та аналіз інформації. Вивчаються фінансово-економічні показники роботи компанії.
• Розробка та надання клієнту експертного висновку. За результатами перевірки наш співробітник складає детальний звіт, в який включаються і рекомендації щодо усунення виявлених проблем.

Ініціативний аудит, проведений фахівцями нашої компанії, дозволяє отримати достовірну та об'єктивну оцінку стану фінансових справ в компанії.

Зателефонуйте зараз і наші експерти проконсультують вас з усіх питань щодо організації та проведення добровільної перевірки в Києві.

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією