Кадровий аудит: потрібен чи ні?

Кадровий аудит являє собою повну перевірку кадрової документації на відповідність існуючим правовим нормам. Такий вид аудиту точно визначає ефективність кадрового діловодства, виявляє помилки у відповідній документації і дозволяє їх оперативно виправити.

Наша компанія пропонує послуги кадрового аудиту в Києві. Наші фахівці оперативно, достовірно і якісно виконають перевірку, і ви отримаєте розгорнутий звіт з детальним описом всіх порушень і рекомендаціями щодо їх усунення.

Коли необхідний кадровий аудит?

Значною частиною документообігу будь-якої компанії є кадрова документація, при цьому існуючий на підприємстві відділ кадрів не завжди здатний правильно заповнити всі папери і відстежити зміни в трудовому законодавстві.

Щоб виявити можливі помилки і недоліки якнайшвидше, не чекаючи податкової перевірки, проводиться незалежний кадровий аудит. Особливу увагу при цьому потрібно приділити деталям, на яких роблять акцент контролюючі органи.

Ми радимо кожній компанії періодично проводити такий аудит, щоб:

  • Уникнути залучення до адміністративної відповідальності через неправильне оформлення кадрових документів.
  • У разі необхідності (судовий спір з працівниками, партнерами, контролюючими органами) надати у відповідні інстанції складену згідно з чинним законодавством України документацію з кадрових питань.
  • Забезпечити додаткову ефективність менеджменту завдяки налагодженій система обороту кадрової документації у вашій компанії.

В ході кадрового аудиту досліджуються і точки «ризику»: правильність оформлення трудових відносин з громадянами інших країн, організація та правове забезпечення обліку відпрацьованого часу (змінний графік, понаднормові роботи), складання договорів з фізичними особами на виконання окремих видів робіт і т. д.

Кадровий аудит перевіряє всю документацію на предмет наявності або відсутності необхідних по законодавству документів, а також їх відповідність прийнятим нормам і стандартам.

Професійні послуги кадрового аудиту

Наша компанія надає весь комплекс послуг з кадрового аудиту, а вартість такої перевірки розраховується індивідуально з урахуванням кількості співробітників компанії, періоду роботи та інших чинників. За результатами перевірки наші експерти не тільки нададуть детальний звіт, а й розроблять рекомендації щодо усунення виявлених проблем та помилок.

Ще сумніваєтеся, чи потрібен кадровий аудит вашій компанії? Тоді зверніться до нашого менеджера, щоб отримати безкоштовну консультацію та детальну інформацію про послугу.

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією