Податковий аудит

Податковий аудит являє собою незалежну аудиторську перевірку податкової звітності підприємства. Основна мета – виявити ризики адміністративних стягнень, в тому числі нарахування штрафних санкцій, при перевірці органами податкової служби.

Наша компанія оперативно та професійно проводить податковий аудит підприємств будь-яких форм власності в Києві. Ми підбираємо індивідуальну програму перевірки для кожної компанії з урахуванням конкретних умов, а також несемо відповідальність за якісне, своєчасне виконання аудиту та дотримання конфіденційності.

Особливості податкового аудиту: коли він необхідний?

Податковий аудит є добровільною (ініціативною) перевіркою і передбачає детальну ревізію фінансової документації, пов'язаної зі сплатою всіх обов'язкових податкових платежів. У його процесі визначається правильність, достовірність та відповідність всіх нарахувань відносно чинного законодавства.
Найчастіше цей вид перевірки проводиться за ініціативою керівника компанії, інвесторів або ділових партнерів. Терміни і обсяг робіт визначаються замовником, при цьому в договорі надається повний перелік податків, внесків і зборів, а також період діяльності підприємства, за яким буде проводитися аудиторська перевірка.

В умовах мінливого податкового законодавства України, податковий аудит особливо актуальний і зазвичай має мету:

  • перевірити правильність ведення обліку в компанії, а також складання відповідної документації;
  • оцінити стан і правильність нарахування обов'язкових виплат перед перевіркою податковими органами;
  • перевірити податкову звітність перед здачею в податкову службу;
  • безболісно провести зміну керівництва компанії - фінансового директора, головного бухгалтера або директора;
  • купити або продати фірму.

Важливо! Податковий аудит рекомендується проводити всім підприємствам, особливо великим компаніям з наявністю зовнішньоекономічних операцій.


Що перевіряється і як проводиться?

Незалежна перевірка нашими аудиторами дозволяє виявити, наскільки правильно і обґрунтовано нараховані податкові виплати, як використовуються податкові пільги, а також наскільки точно відображені в звітності операції які проводяться та чи відповідає документація чинними законодавчими нормами.

Наша компанія проводить податковий аудит в три основних етапи:

  1. Узгодження з замовником предмету перевірки та періоду її проведення. Також проводиться планування аудиторської перевірки відповідно до типу господарської діяльності компанії, оцінки ризиків та системи оподаткування.
  2. Перевірка правильності податкової звітності, бухгалтерських записів і зведених регістрів, первинної документації, операцій і договорів, а також іншої документації. Виявлення ризиків нарахування штрафних санкцій та інших видів адміністративної відповідальності перед податковими органами.
  3. Підготовка та надання аудиторського висновку з висновками та рекомендаціями щодо усунення виявлених помилок.

Зверніть увагу! Такий аудит дозволяє перевірити як всі, так і окремі податки, необхідні для нарахування.


Таким чином, професійно проведена нашими фахівцями перевірка дозволяє уникнути значних штрафів, що окупає всі фінансові витрати на оплату аудиторських послуг і дозволяє компанії зберегти репутацію надійного партнера в бізнесі

Щоб замовити податковий аудит підприємства в Києві або отримати консультацію фахівця, вам достатньо зв'язатися з нами зручним для вас способом.

Звертайтеся зараз – і ми допоможемо оперативно усунути можливі порушення в податковій звітності та уникнути значних штрафів!

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією