Бухгалтерська експертиза


Прозоре і точне відображення діяльності компанії - запорука її прибутковості без порушення Закону. Вказати на можливі помилки податкового обліку або фінансові розбіжності в бізнесі, а також розкрити економічні злочини — мета проведення бухгалтерської експертизи.


Щоб розуміти, наскільки коректно ведеться бухгалтерська і податкова звітність в компанії  потрібно провести її експрес-оцінку. Приймати управлінські рішення «наосліп», без знання справжнього стану справ підприємства - згубно для його економіки. Ризик допущених помилок в обліку компанії присутній завжди. Їх своєчасне виявлення  Ваша гарантія мінімізації податкових ризиків і штрафів від ведення неправильного бухобліку, а також  незалежна його оцінка, яка розвіє сумніви будь-яких спірних питань.

Компанія «РБО» надає ряд консалтингових послуг, які включають експрес-аналіз бухгалтерського обліку на підприємстві  швидкий, доступний і ефективний. У короткий термін ми проведемо експертну оцінку обліку по бухгалтерії і податкової, знайдемо помилки, виправимо, надамо рекомендації для їх виключення в майбутньому.

7 причин бухгалтерської експертизи компанії

 1. Зміна керівника, власника або головбуха.
 2. Пошук оптимальних схем виведення активів компанії.
 3. Зміна масштабів бізнесу, інвестиційна діяльність  як залучення, так і вкладення фінансів: безпомилкова звітність завжди надасть достовірні дані, щоб Ви змогли зробити вірні стратегічні кроки.
 4. Освоєння нової діяльності для розширення підприємства - Вам важливо перевірити правильність організації бухобліку за новими напрямками.
 5. Проведення нестандартних для компанії угод  потрібно визначити, як вони зафіксовані в бухгалтерському обліку.
 6. Перевірка податкових органів  аналіз бази оподаткування, точність розрахунків в податках і підтвердження законності застосовуваних податкових пільг зроблять податкову перевірку швидкою та безболісною.
 7. Річний баланс підприємства  підготовка перед його поданням. Наявність помилок і порушень в бухгалтерському обліку виключати не можна - а за рік їх може накопичитися дуже багато! Їх слід негайно знайти і виправити.

Ви вирішили продати або купити бізнес? Вам потрібно впевнитися в професіоналізмі бухгалтерів своєї компанії? Вам потрібно точно знати, що відбувається з обліком в організації? Бухгалтерська експертиза  розкриє усі таємниці управлінського та бухгалтерського обліку Вашої організації.

Бухгалтерська експертиза - етапи процедури

Пам'ятайте  крім письмових звітів, фахівці нашої компанії нададуть Вам і усні консультації по оптимізації оподаткування та ведення бухобліку. Послуга бухгалтерського експрес-аналізу включає:

 • оцінку вихідної документації, методи її обробки та ведення звітності;
 • перевірки  коректного розрахунку і своєчасної сплати податків, відповідність бухгалтерського обліку з чинним законодавством, дотримання встановленої форми ведення облікової політики;
 • виявлення податкових ризиків, їх мінімізація або повне усунення;
 • складання і передача Клієнтові звіту за результатами бухгалтерської оцінки бізнесу.

Спираючись на отриманий результат бухгалтерської експертизи, Ви зможете зробити відповідні висновки, щоб прийняти правильні управлінські рішення, в залежності від тяжкості ситуації:


 • якщо бухоблік сильно запущений  чи слід його відновити, або приступити до процедури ліквідації компанії;
 • виявлено факт некомпетентності головного бухгалтера  звільнити його, прийнявши на роботу іншого, або вжити заходів для підвищення його професіоналізму;
 • переглянути роботу бухгалтерського відділу  якщо вона не задовольняє вимогам компанії, звернутися до послуг професійного бухгалтерського аутсорсингу;
 • провести бухгалтерський аудит підприємства в повному обсязі  більш тривалий час і дорожче, але  максимально результативно;
 • змінити фінансову систему компанії, якщо її модель не відповідає необхідной гнучкості і стійкості;
 • можливо, слід оптимізувати самофінансування підприємства.

Бухгалтерське обслуговування - наведіть порядок в обліку

Послуги бухгалтерського консалтингу від фахівців компанії «РБО»  ясність і точність в обліку Вашого підприємства. За бажанням, Ви можете вибрати як комплексний віддалений аутсорсинг, так і сертифікованого бухгалтера, залученого до робіт у Вашому офісі під нашим контролем. Перед своїми партнерами ми несемо повну відповідальність за якість послуг, що надаються, і строго дотримуємося конфіденційності взаємин.

У разі аутсорсингової співпраці, Ви надаєте нам копію бази, або віддалений доступ до неї.

Вартість бухгалтерських послуг визначається складністю і масштабом бізнесу, числом необхідних оцінок і періодів що перевіряються.

Ціна послуги бухгалтерської експертизи буде вище, якщо експрес-аналіз податкового та бухобліку потрібно проводити безпосередньо в офісі Клієнта.

Ціни на послуги

Послуга  Ціна         
Експрес-аналіз стану обліку (залежить від періоду, що перевіряється)  від 800 грн.
Експертиза податкової звітності (за один місяць)  від 400  грн.
Перевірка стану бухгалтерського і податкового обліку і звітності (в більшості випадків для перевірки необхідно від 8 до 24 годин)

 150 грн. за годину або від 300 грн. за 1 місяць до 20 док.

Залиште заявку через форму зворотного зв'язку, або пишіть за адресою: office@rbo.com.ua і наші спеціалісти зв'яжуться з Вами!

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією