Розрахунок точки беззбитковості


Якщо ціна пропозицій Вашого бізнесу — вигідніше для Вас, але нецікава потенційним покупцям, відмовтеся від неї — вона не прибуткова. Розраховуючи точку беззбитковості перед стартом, а також в процесі ведення діяльності — Ви досягнете високих продаж, запустивши механізм, який відповідає за щоденний — стабільний дохід компанії.


Точка безубыточностиЯкі найкращі переваги перед конкурентами у будь-якої організації? Безумовно — найбільш вигідна ціна її пропозицій. Щоб залучити до свого бізнесу багато покупців, Вам потрібно знати — як опустити ціну до найнижчих, але ще беззбиткових для Вас меж. Логічно — чим вище кінцева вартість продукту, тим більший розрив від його собівартості. Отримана маржа від продажів покриє витрати на ведення бізнесу, а її залишок — Ваш законний та цінний прибуток.

Але як визначити оптимальний баланс між необхідним мінімумом виробництва товарів і обсягом їх реалізації, щоб витрати на утримання бізнесу були компенсовані прибутком? І щоб при цьому — виробництво і продаж таких одиниць товарів вже приносила компанії чистий дохід? Вам треба обчислити точку беззбитковості, розрахувати яку із задоволенням допоможуть експерти компанії РБО в області надання послуг фінансового консалтингу.

Точка беззбитковості — бізнес-формула маржинального доход

Беззбитковість — кількість виробленої продукції, виручка від якої не прибуткове підприємство, але і не залишає його в «мінусі». Такий обсяг випуску лише покриває всі витрати на утримання компанії. Її нерентабельність стане неминучою, якщо опуститися нижче критичного обсягу випуску, тобто — нижче точки беззбитковості.

Щоб забезпечити достатню суму покриття (маржинальний дохід), необхідно так розрахувати критичну «планку» точки беззбитковості, щоб маржі вистачало і на відшкодування постійних витрат підприємства, і на отримання прибутку.

Модель беззбитковості — індивідуальні рішення

Планування прибутку неможливо без визначення нижньої межі рентабельності. Вона покаже мінімальний обсяг маржі для беззбитковості Вашого бізнесу. Варіантні розрахунки і побудова графіка беззбитковості допоможуть визначити ліміт необхідного доходу для працездатності компанії.

  • Ви — початкуючий бізнесмен.

На перших етапах діяльності Ваша продукція — ще не відома великій масі потенційних покупців, навіть якщо вона — унікальна. Визначити оптимальний рівень прибутку і витрат, щоб встановити максимально допустиму низьку ціну — пріоритетне завдання для успішного старту.

  • У Вашої компанії — солідний «вік» і масштаб.

Для великих підприємств не менш важливо стежити за рівновагою виробництва і продажу товарів, що випускаються. Перспективна діяльність компанії можлива тільки при такому розрахунку ціни і обсягів випуску, що повноцінно задовольняють попит і приносять достатній прибуток.

 Точка безубыточности

Ефективна схема бізнесу — Ваш чистий дохід

Важливо розуміти, що надлишок виробленої продукції — це зайві витрати, а її недостатня кількість — упущений прибуток. Рентабельність Вашого бізнесу, точка його беззбитковості — це обов'язкова область дослідження інвесторів, банків та інших фінансових інститутів. І від її показника залежить їх зацікавленість в наданні фінансової допомоги і нерухомості для розвитку Вашого підприємства.

Послуги фінансового консалтингу від компанії «Реновація бухгалтерського обліку» допоможуть грамотно сформувати цінову політику Вашого підприємства на підставі розрахунку точки беззбитковості і запасу фінансової міцності. Розробляйте маркетинговий план бізнесу разом з нами, залучайте покупців вигідною ціною продукту -— отримуйте максимальний дохід.

ТОВ «РБО» перед своїми партнерами несе повну відповідальність за якість послуг, що надаються, і строго дотримується конфіденційність взаємин.

Ціни на послуги

Послуга  Ціна         

Розрахунок точки беззбитковості для посилення контролю за витратами (термін виконання 3 дні)

3 000 грн.

Аналіз результативності торгового персоналу  (термін виконання 5 днів)

4 000 грн.

Телефонуйте!

 

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією