Аналіз ймовірності банкрутства підприємства


Гостра неплатоспроможність підприємства веде до кредиторської заборгованості і нездатності до сплати податків. Критичне фінансове становище бізнесу — Потенційне його банкрутство. Не допустити ліквідацію компанії, вчасно вживаючи заходів фінансового оздоровлення — завдання оцінки можливого банкрутства, як інструменту знаходження цих заходів.


Анализ вероятности банкротстваУспішне ведення бізнесу — завжди під загрозою, якщо постійно не підвищувати його фінансову стійкість. Небезпеку можна чекати від різних факторів, що виникають в ході підприємницької діяльності.  Головні з них — внутрішня неорганізованість, і зовнішні — законодавчі або економічні зміни. Для забезпечення стабільності і гнучкості компанії, повинно бути передбачено стратегічне і тактичне планування її діяльності. Це стосується і якісних ділових відносин — з споживачами і постачальниками, контролюючими органами і конкурентами, інвесторами та іншою аудиторією.

Аналіз фінансового становища підприємства — якісний і своєчасний, допомагає підтримувати спроможність бізнесу на належному рівні. Гнучка і грамотно організована фінансова система компанії обов'язково впорається з непередбаченими зовнішніми економічними кризами. Така стійка система повинна включати і передбачати в бізнесі все — навіть прогноз його банкрутства.

ЙМОВІРНІСТЬ БАНКРУТСТВА — ГОЛОВНІ КРИТЕРІЇ

Компанія «Реновація бухгалтерського обліку» — надійний партнер для Вашого бізнесу. Ми готові надати професійні послуги в оцінці фінансової системи Вашого підприємства. Аналіз можливого банкрутства бізнесу передбачає особливі підходи, що оцінюють численні ознаки, що вказують на ймовірні фінансові труднощі в компанії. До них відносяться:

Поточна неплатоспроможність майбутня фінансова неспроможність:

 • нераціональне використання ресурсів компанії, і її технічної частини;
 • часті простої в роботі і хаотичний характер ведення діяльності;
 • постійно низький коефіцієнт ліквідності;
 • надмірна кількість короткострокових кредитів для фінансування довгострокових бізнес проектів;
 • вимушена залежність компанії від конкретного ринку збуту, технічного оснащення, типу активів тощо.

Критична неплатоспроможність показники потенційного банкрута:

 • гостра нестача оборотного капіталу і її безперервне зростання;
 • готової продукції та сировини — багато: товар не продається, перевищуючи встановлені нормативи запасів, сировина — залежується;
 • хронічна заборгованість по зарплатах і вихідній допомозі, а також — за платіжними
 • зобов'язаннями кредиторів та акціонерів;
 • участь в судових позовах, втрата основних контрагентів і керівників підрозділів    компанії;
 • відмова інвесторів від фінансування поточної діяльності організації, висока   дебіторська заборгованість;
 • довгострокові вкладення капіталу — низькі і неефективні.

Можливе банкрутство компанії стає надкритичним, якщо вона не в змозі погасити борги протягом 90 днів. Для оцінки її фінансової стійкості, фахівці РБО проводять аналіз таких критеріїв, як: коефіцієнт покриття (характеристика ліквідності і фінансової залежності), коефіцієнт самофінансування і відновлення спроможності компанії, коефіцієнти на основі моделей Едварда Альтмана і інші.

Анализ вероятности банкротства

ОЦІНКА БАНКРУТСТВА 

Чиніть опір економічним кризам

Компанія «Реновація бухгалтерського обліку» працює зі своїми клієнтами суто конфіденційно, і несе всю відповідальність за виконану роботу. За результатами проведеного аналізу ймовірності банкрутства підприємства, наші експерти зроблять висновок, що характеризує «фінансове здоров'я» Вашого бізнесу, і прогноз його неспроможності.

Для Клієнта будуть розроблені особисті рекомендації з метою оптимізації фінансової системи його компанії. Вартість і терміни фінансового аналізу — індивідуальні для кожного підприємства, і залежать від його розміру, а також — від виду послуг фінансового консалтингу.

Ціни на послуги

Послуга  Ціна         

Оцінка загрози банкрутства (термін виконання 3 дні)

3 000 грн.

! Кожне Ваше замовлення індивідуальне і ми адекватно реагуємо на всі побажання з питань ціноутворення та взаєморозрахунківнамагаємося їх задовольнити шляхом пошуку компромісів.

Залиште замовлення на сайті або телефонуйте прямо зараз!

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією