Фінансовий і економічний аналіз

Финансовый и экономический анализКерівник і власник компанії повинен чітко уявляти її поточний фінансовий стан, рентабельність та рівень ділової активності. На підставі висновків, отриманих при фінансово-економічній оцінці підприємства, Ви точно приймите вірні управлінські рішення. Даний аналіз — Ваш пріоритетний блок в управлінні бізнесом, адже від нього залежить збереження високої конкурентоспроможності і успішність в підприємництві.


Цілі фінансово-економічного аналізу

 • Залучити (знайти) приховані ресурси і реалізувати ефективну фінансову схему.
 • Організувати грамотне управління активами, які принесуть великий прибуток компанії при мінімальних ризиках.
 • Забезпечити стабільну платоспроможність — зараз і в майбутньому.
 • Зміцнити відносини з діловими партнерами, які вкладають в розвиток Вашого бізнесу.
 • Знайти такі інвестиційні рішення, щоб майбутній проект сприяв збільшенню доходу підприємства.

Проведений всередині компанії економічний аналіз допоможе вирішити і специфічні завдання, які полягають в оцінці раціонального використання основного бюджету, матеріалів, а також — працездатність персоналу, його реальну продуктивність і ефективність. Проаналізувавши собівартість продукції, можна дізнатися — як конкретна група витрат впливає на її ціну, що дозволить оцінити резерви і зменшити собівартість.

Компанія «Реновація бухгалтерського обліку» стане для Вашої компанії надійним партнером в наданні професійних послуг фінансового консалтингу. Після проведеної економічної діагностики підприємства, нами буде складено звіт про стан фінансової сторони Вашого бізнесу.

МИ ПРОПОНУЄМО

 • Комплексний підхід, або оперативну експрес-оцінку фінансового і економічного аналізу компанії.
 • Оцінку платоспроможності, ліквідності, фінансової стійкості компанії, коректності в управлінні грошовими потоками, раціональності використання активів.
 • Аналіз ділової активності, а також — наскільки Ваш бізнес привабливий для інвесторів.
 • Оцінку загальної ефективності ведення діяльності з подальшою розробкою особистих рекомендацій для оптимізації фінансової системи організації.

Компанія «РБО» працює зі своїми клієнтами суто конфіденційно, і несе всю відповідальність за результати виконаних робіт. Вартість і терміни фінансового аналізу — індивідуальні для кожного підприємства, і залежать від його розміру, а також — від виду послуг фінансового консалтингу.

Ціни на послуги

Послуга  Ціна         

Аналіз фінансового стану підприємства: (термін виконання 7 днів)

 • коефіцієнтний аналіз платоспроможності та фінансової стійкості підприємства;
 • фінансовий аналіз активів і пасивів по групах статей балансу;
 • рекомендації по роботі з проблемними ділянками бізнесу

8 000 грн.

Аналіз ефективності використання оборотних коштів  (термін виконання 5 днів)

4 000 грн.

Аналіз використання основних виробничих фондів (термін виконання 5 днів) 4 000 грн.

! Кожне Ваше замовлення індивідуальне і ми адекватно реагуємо на всі побажання з питань ціноутворення та взаєморозрахунківнамагаємося їх задовольнити шляхом пошуку компромісів.

Телефонуйте!

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією