Аналіз управлінського обліку


Будь-який облік в бізнесі — це система. Її завдання — зібрати, впорядкувати та надати практичний сенс хаотичного розташування даних. Побудова і постановка «розумної» системи змусить служити інформацію в заданому напрямку.


Постановка управленческого учета

Чи доводилося Вам, як директору компанії, приймати (навіть одне!) Важливе рішення в її управлінні, покладаючись лише на свою інтуїцію? Якщо так — значить, необхідної інформації для його раціонального прийняття поруч не виявилося. Ми розуміємо: шукати і з'ясовувати деталі кожного бізнес-процесу — клопітно і довго. Однак і результат «сліпих» дій — пригнічує. Як їх уникнути? Постановка управлінського обліку експертами РБО — те, що потрібно Вашій компанії! Ви отримаєте доступ:

 • до єдиної централізованої системи для відстеження та звірки отриманих даних — планових і фактично досягнутих;
 • до гнучких налаштувань аналітичних інструментів, автоматизації розрахунків і інших процесів, що дозволяють зняти навантаження на менеджмент компанії;
 • можливість ведення облікової політики в одному стандарті або за кількома відразу — корпоративному, національному, МСФЗ;
 • зручна сумісність управлінського обліку з іншими, діючими в компанії, системами.

Управлінський облік — це цілий проект. Його впровадження на підприємстві — введення строгих правил і методів для успішного ведення. Основна мета нової системи обліку — стати єдиним інтерфейсом для дослідження отриманих даних: управлінцями, бухгалтерами, технологами, фінансовими аналітиками і аудиторами.


БАЗОВІ ЕТАПИ ПОСТАНОВКИ ОБЛІКОВОЇ ПОЛІТИКИ

Ви твердо вирішили про введення управлінського обліку на підприємстві. Але перед його впровадженням потрібна обов'язкова підготовка: проведення бізнес діагностики поточної системи управління, а потім — розподіл витрат і фінансів компанії по відповідальним центрам (по прибутку, витрат, інвестицій та доходів).

 • Діагностика дозволить менеджменту організації виявити слабкі і побачити сильні ланки нинішнього обліку.
 • Сформовані центри фінансових підрозділів — незалежні, і можуть особисто приймати рішення, як управляти довіреним бюджетом: складання звітів, виявлення відхилень фактичних витрат від планових показників — тепер за ці дії відповідає конкретна особа, що вкрай позитивно для ефективності управлінського обліку.
 • Розробка списку необхідної звітності з позначенням строків її здачі.
 • Визначення типів і кількості класифікаторів управлінського обліку.
 • Створення структури впроваджуваної облікової політики. Тут важливо спочатку визначити - чи буде вона перетинатися з бухгалтерським обліком, і чи актуальні залишаться норми МСФЗ; яку автоматизовану систему при цьому потрібно застосувати тощо. Прийняті рішення на ці питання і сформують структуру майбутнього управлінського обліку.
 • Розробка методичної документації ведення обліку виходячи з діяльності компанії — звітних форм і їх змісту, розподіл функцій співробітників, мотивація і навчання персоналу, інші важливі пункти. Затверджена методологія — це важливий офіційний внутрішній документ з обов'язковими підписами відповідальних осіб!
 • Впровадження розробленої методології облікової політики, що допускає внесення коригувань після постановки управлінського обліку.

Перераховані етапи по впровадженню облікової політики на підприємстві здатні забезпечити йому заплановану ефективність, впливаючи на загальну стратегію в успішному розвитку компанії. Завдяки автоматизації управлінського обліку, у керівника завжди під рукою — повні і достовірні відомості щодо поточного стану справ. Тепер бізнес-процеси — контролюються і оцінюються. Об'єднання і облік операцій — це вже злагоджена робота по всіх підрозділах і філіях підприємства.

Управлінський облік — бачити бізнес як на долоні

Компанія ТОВ «Реновація бухгалтерського обліку» — тільки професійні послуги в області розробки і постановки облікової політики на підприємстві. Спільна плідна співпраця допоможе вирішити Вам масу питань і усунути проблеми в управлінні бізнесом.

Наш практичний досвід, Ваша зацікавленість, терпіння і продумана стратегія — секрет успішного старту і функціонування управлінського обліку. Гнучкість його процесів, швидкі і обґрунтовані рішення дозволять Вам керувати компанією з максимальною економічною вигодою.

Ціни на послуги

Послуга  Ціна         
Постановка управлінського обліку на  підприємстві

від 5 000 грн.

Разробка управлінської звітності (1 звіт)

800 грн.

Консультації з веденню управлінського обліку (1 година) по телефону, Skype, інш. 200 грн.

! Вартість послуг визначається індивідуально для кожного клієнта і базується на трудомісткості робіт, яка залежить від: видів діяльності компанії, специфіки компанії, ступеня автоматизації і якості обліку, а також спеціальних завдань замовника.

! Кожне Ваше замовлення індивідуальне і ми адекватно реагуємо на всі побажання з питань ціноутворення та взаєморозрахунківнамагаємося їх задовольнити шляхом пошуку компромісів.

Звертайтеся!

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією