Діагностика стану кадрового обліку

Диагностика состояния кадрового учетаЯк знизити ризики в трудових відносинах на підприємстві, і підвищити ефективність роботи з його персоналом? Інструментом для цієї мети служить діагностика стану кадрового діловодства. Вона допоможе визначити юридичну грамотність оформлення кадрової документації, усунути в ній допущені помилки і перевірити її на відповідність Трудовому Кодексу України.

6 причин для аналізу кадрового діловодства

 1. Ви вирішили змінити керівництво відділу кадрів або окремого її працівника.
 2. Служба з охорони праці вручила повідомлення про планову перевірку найближчим часом.
 3. Виникла загроза позапланової перевірки компанії ревізором інспекції  з праці після конфлікту з працівником організації, що призвело до його звільнення.
 4. Відбулася зміна керівництва самої компанії, або ж її власника.
 5. Підприємство зазнало кардинальних змін — реструктуризацію, злиття і інші зміни.
 6. У трудовому законодавстві відбулися зміни, які вимагають коригування в кадровому діловодстві компанії.

Послуга оцінки кадрового обліку та діловодства експертами компанії РБО — це завжди правильні кадрові документи Вашої організації, а також — виключення виникнення в ній конфліктних ситуацій, як і проблем з перевіряючими органами.

ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ

Процедура експрес-аналізу кадрового обліку проводиться в стислі терміни (до 3-х днів), що економічно вигідно для Вашого підприємства. Швидкість здійснення діагностики кадрової документації забезпечується за рахунок відбору прикладів наявних документів кожного виду і за вибірковий термін, а саме:

 • положень, інструкцій або наказів;
 • розпоряджень, особистих справ співробітників і їх трудових книжок;
 • договорів — про працевлаштування та матеріальної відповідальності;
 • документів, що враховують час роботи, відпусток, відряджень та інше.

Виконання процедури кадрової діагностики

Експерти РБО в області кадрового діловодства обов'язково врахують специфіку діяльності Вашого бізнесу перед початком кадрової експрес-діагностики. Також, вони проведуть бесіди з посадовими особами, що несуть відповідальність за кадровий облік і дотримання трудового права у Вашій компанії. І лише після цього:

 • проаналізують наявність необхідних кадрових документів і виявлять відсутні;
 • перевірять юридичну грамотність первинної документації — переведень, звільнень, трудових книжок та особових карток співробітників, працевлаштування інвалідів або іноземних громадян, інші папери;
 • проведуть аналіз на правильність оформлення нормативних (внутрішніх) і кадрових документів — трудових та інших договорів;
 • перевірять систематизацію кадрових документів   порядок ведення та документування обліку;
 • оцінять стан звітної документації — кадрової та у справах захисту праці;
 • з'ясують наявність ведення документів по обов'язковим питанням охорони праці.

На підставі проведеної експрес-діагностики стану кадрового обліку ми визначимо ризики і проблеми, що накопичилися через порушення в кадровій політиці Вашої організації. Вам буде надано письмовий звіт наших фахівців, що містить інформацію про порушення в документації, її оптимізації для економії ресурсів компанії, а також  — ефективні методи з ліквідації знайдених неточностей і порушень..

Ключові преваги експрес-діагностики кадрів

 • Позитивно для економіки підприємства, ніж під час проведення повної оцінки кадрового обліку.
 • Своєчасний аудит щодо дотримання трудових прав в компанії і ведення в ній кадрових документів дозволить знайти типові помилки і виключити їх повторення в майбутньому.
 • Кадрова експрес-оцінка, на підставі виявлених помилок, визначить можливі ризики і їх наслідки, пов'язані з порушенням трудового права.
 • Процедура експрес-діагностики стану кадрів дозволить узагальнити і зробити висновки в цілому про ефективність кадрової політики в компанії.
 • Якщо організація має власний відділ кадрів, така незалежна оцінка компетентності його роботи теж буде не зайвою.

Компанія РБО завжди працює на благо Вашого бізнесу. І послуга якісного кадрового аудиту — одна з пріоритетних у сфері ефективного управління людськими ресурсами та збереженням трудових прав на виробництві. Допомога обліку кадрів від наших експертів — це Ваша гарантія чіткого дотримання внутрішніх стандартів, повної конфіденційності і отримання послуг високої якості!

Ціни на послуги

Послуга  Ціна         
Експрес-діагностика стану кадрового обліку на підприємстві (2 години)  1 000 грн.
Детальний аналіз стану кадрового обліку (залежить від кількості персоналу)  2 000 грн./ год

Дійте!

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією