Консультації з трудового права

Консультации по трудовому правуУспіх у бізнесі залежить не тільки від вигідної сфери діяльності, бажання плідно працювати, особистих знань і якостей. Підприємець зі стажем впевнено скаже Вам, що величезна частка успіху компанії на ринку товарів або послуг зобов'язана якісним відносинам — як діловим, так і трудовим всередині організації. Обізнаність і юридична грамотність в питаннях трудового права співробітників фірми і її керівника — це потужний фундамент будь-якої компанії. Він підтримає її у важкі години, додасть економічної гнучкості в разі змін, збереже працездатність і конкурентні переваги Вашого підприємства.

Для заповнення прогалин в знаннях правил Трудового Кодексу України юристи компанії РБО пропонують послуги консультації по трудовому праву — і для персоналу організації, і для роботодавців. Практика доводить: порушення трудового законодавства можливі не тільки по відношенню до співробітників фірми. Загроза в безкарному збитку для виробництва — і директорові особисто, і всій фірмі в цілому, може виходити і від самого персоналу.

ОБІЗНАНИЙ — ОЗНАЧАЄ ОЗБРОЄНИЙ

Експерти РБО в трудовому законодавстві — Ваші вчителі і помічники, готові поділитися своїм досвідом у вирішенні складних питань правовідносин. Пропоновані послуги юридичних консультацій по трудовому праву не допустять появи можливого конфлікту. Якщо він вже виник — ми знайдемо оптимальний вихід для постраждалої сторони і доведемо провину правопорушника.

Допомога юриста в трудових питаннях для персоналу

Роботодавець забув про Ваші законні права, ігноруючи Трудовий Кодекс України? Консультація юристів РБО дозволить Вам нагадати йому про відповідальність, яку він несе перед всіма працівниками і трудовим законодавством. Ваша грамотність в аспектах правових відносин та рішучі наміри їх захисту в суді при порушеннях, в корені змінять поведінку керівництва. Це стане Вашою гарантією дотримання ним правил трудового права. При виникненні трудових суперечок, наш юрист допоможе:

 • стягнути заборгованість із зарплати;
 • оскаржити неправомірність звільнення, відновивши Вас на робочій посаді;
 • не дозволити роботодавцю змінити дату, а також спотворити справжню причину звільнення;
 • вирішити питання щодо притягнення керівника до відповідальності за порушення дисципліни;
 • залагодити трудовий спір у разі Вашого переводу на іншу роботу;
 • зобов'яже до оплати прогулу з незалежних від Вас обставин;
 • допоможе укласти, змінити, оскаржити або розірвати трудовий договір;
 • стягнути компенсацію, невиплачену Вам після звільнення;
 • відшкодувати збиток, заподіяний здоров'ю працівника недотриманням керівництвом правил охорони праці;
 • в судовому захисті — складе позов, процесуальні документи, представить Ваші інтереси в суді;
 • інші консультації нашого юриста з питань трудового законодавства.

Юридична допомога в трудовому праві для роботодавця

Справжній керівник компанії  директор, обізнаний у всіх питаннях правильного ведення бізнесу. І слабкість в організації трудових відносин здатна підірвати роботу, як окремої ланки, так і всієї компанії. Навіщо Вам така репутація? Серйозні різниці в поглядах з персоналом неминуче призведуть до їх з'ясування в залі суду. Юридично «підкований» співробітник, але — безвідповідальний! — Може скористатися своїми знаннями, щоб безкарно завдати шкоди Вашій компанії. Захистити Ваш бізнес допоможуть послуги юриста РБО з трудового права:

 • скористайтеся юридичним супроводом будь-якого трудового спору;
 • прийміть рекомендації, як правильно оформити на роботу або звільнити співробітника без конфліктів;
 • послуги з розробки посадових інструкцій і постановці кадрового діловодства;
 • юридичні послуги по розробці кадрових документів — наказів, звільнень, переводів, відпусток, відряджень, договорів про прийом на роботу і матеріальної відповідальності персоналу, інша нормативна і кадрова документація;
 • юридичні консультації, пов'язані зі звільненням ген. директора, скорочення штату або ведення кадрового обліку.

Безконфліктні трудові відносини директора і співробітників — це вершина професіоналізму, досягнута в колективі абсолютно будь-якої організації. І досягти її важко, якщо не працювати в цьому напрямку.


Юридичні консультації по трудовому праву від експертів компанії РБО — це кваліфіковане рішення будь-яких трудових спорів на користь постраждалої сторони. Дізнавшись суть проблеми і методи її законного вирішення, Ви поглянете на конфлікт під іншим кутом. Лінія Вашої поведінки, яка відповідає правилам Трудового Кодексу, допоможе з самого початку побудувати всередині компанії ту атмосферу робочих взаємин, яким позаздрять багато компаній-конкурентів.

Ціни на послуги

Послуга  Ціна         
Консультація юриста по трудовому праву усна по телефону  бескоштовно
Консультація юриста по трудовому праву письмово (ел.поштою, Skype, інш.)
 200  грн.
Підготовка позовної заяви по трудовому спору

 700 грн.

Участь адвоката в судовому засіданні

 500 грн.

Супровід судового процесу з трудового права (поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та ін.)

  3 000 грн.

Звертайтеся!

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією