Аналіз податкових ризиків


Гроші — фундамент фінансових відносин. Податкові ризики виражаються в грошовому еквіваленті, і відносяться до фінансових ризиків, як наслідок неправильного ведення податкових відносин.


Анализ налоговых рисков

Правовідносини з податковими органами — нероздільні від підприємницької діяльності, бізнес-процеси якої повинні враховувати виникнення податкових ризиків. Як заздалегідь оцінити можливі їх наслідки? Прагнення отримувати прибутки більші при менших податках — право кожного бізнесмена. Обережність, що проявляється в податкових відносинах — чітка межа, що розділяє допустиме податкове планування від грубого відхилення обов'язкових відрахувань до бюджету. І стерти її — дуже легко.

Практичний досвід експертів РБО в області аналізу і оптимізації податкових ризиків — Ваше усвідомлене фінансове відношення з податковими органами і законне виконання їх зобов'язань. Ми достовірно оцінимо ризикованість планування податків компанії, або вкажемо на втрачені можливості по їх мінімізації. Маючи в своєму розпорядженні грамотну систему управління податками, прогнозуючи майбутні виплати — Ви заздалегідь сформуєте тверду позицію захисту від ризиків.

ПРИЧИНИ ПОЯВИ РИЗИКІВ

Внутрішні чинники — недолік податкової оптимізації

 • Необдумана податкова політика — збільшує ступінь невиправданих ризиків, що загрожує підприємству штрафами, судовими позовами або ставить під сумнів подальше існування бізнесу.

 • У гонитві за економією упускається факт — краще зовсім не ризикувати, ніж завдати непоправної шкоди заслуженій репутації і майбутньому компанії одним бажанням зберегти якомога більше грошей.

 • Переплата податків — не рятує організацію від появи ризиків, руйнівність яких у фінансовому обмеженні можливостей компанії: дефіцит коштів на розвиток, їх брак для виплат акціонерам або інвесторам — аж до підтримки бізнесу в мінімальному працездатному стані.

 • Інші фактори, пов'язані з неправильним тлумаченням податкового законодавства, системними помилками в обліку і плануванні податків.

Зовнішні чинники — в змінах  державою умов оподаткування

 • введення державою інших видів податків і зборів;
 • діючі податкові ставки були також змінені;
 • змінився порядок визначення баз до оподаткування;
 • були скасовані надані пільги по податках;
 • змінилися умови і терміни обов'язкових платежів;
 • держава обмежила можливості компаній мінімізувати податкові виплати

Наша компетентність в податковому праві дозволить надати точну юридичну оцінку податкової оптимізації і мінімізувати перераховані ризики аж до повного їх усунення.

БЕЗПЕЧНЕ УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВИМИ РИЗИКАМИ

Юридична оцінка податкових ризиків як по компанії в цілому, так і окремого її бізнес-процесу, визначить їх ступінь впливу на прийняті рішення в оптимізації оподаткування. Ідентифікація та експертний аналіз факторів ризику допоможе розкрити питання:

 • чи існує, і наскільки ймовірним є конфлікт організації з фіскалами, пов'язаний з виконанням конкретної дії, з якою-небудь пільгою або по діяльністю компанії в цілому?
 • при наявності реального податкового ризику є можливість (і які шанси) виграти суперечку на користь платника податків?
 • які заходи необхідні, щоб звести до мінімуму знайдені ризики, і як ці дії вплинуть на поліпшення оптимізації оподаткування?
 • що можна зробити в податковій оптимізації для безпечного виконання конкретної операції або загальної діяльності підприємства?
 • яку економію можна отримати після оптимізації податків, і яка зараз розбіжність між реальним та запланованим податковим навантаженням?

Комплексний аналіз податкових ризиків підприємства, їх ефективність і правомірність — тонка спільна робота різних фахівців: економічних, юридичних і фінансових експертів. І вони працюють в компанії РБО.

Будьте на крок попереду, позбавляючись непередбачуваності

Послуги оцінки податкових ризиків — етапи їх вирішення

 1. Виявимо ризики і визначимо ступінь їх тяжкості — з'ясуємо, коли вони вийдуть за межу допустимої межі, і які майбутні наслідки.
 2. Проведемо аналіз податкового ризику — з'ясуємо фактори, які кардинально впливають на підвищення його рівня до неприпустимих меж.
 3. Виберемо способи управління ризиком, спрямовані на його мінімізацію або повне виключення.
 4. Після оптимізації ризику, оцінимо отриманий результат. У разі необхідності — швидко внесемо необхідні коригування.

Підсумок експертної оцінки податкових ризиків — отримання розгорнутого аналізу рівня їх впливу на майбутнє податкової політики компанії. Дізнавшись подробиці — причину і розмір ризику, можна знайти шляхи для його мінімізації. Це захистить Ваш бізнес від неминучих фінансових ризиків. Також, при виникненні податкових спорів, Ви гарантовано відстоїте свою правоту, надавши вагомі і правомірні аргументи як докази законних дій Вашого підприємства.

Ціни на послуги

Послуга  Ціна         
Аналіз податкового обліку, виявлення ризиків, аналіз можливих фінансових втрат для підприємства

1 200 грн.

Розробка пропозицій щодо усунення чи мінімізацаціі фінансових втрат для підприємства

800 грн.

Складання уточнюючих декларацій 1 000 грн.

Наші фахівці з великим практичним досвідом допоможуть уникнути небажаних фінансових втрат.

Звертайтеся!

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією