Консультації з податкового обліку

Консультации по налоговому правуДотримуватися податкового права при веденні бізнесу  справа не з легких, як і встежити за його змінами. Правильно тлумачити нормативи і розібратися в павутині нескінченних питань з податків здатний лише професіонал. Йому відомі всі тонкощі законодавства в сфері оподаткування  як вести документацію, яким чином вирішити конфлікт з державними органами, форми власності та оптимальні схеми їх фінансового благополуччя. Просто запитайте його  Ви отримаєте відповіді, які вирішать будь-яке завдання по грамотному плануванню і веденню податкового обліку Вашої компанії. І не відкладайте на потім  час, як і наслідки, чекати не буде.

У чому секрет послуг податкового юриста

Професійна податкова консультація часто грає для бізнесу вирішальне значення. В її силах кардинально змінити Ваші погляди на економічну сторону управління підприємством. Як відбувається ведення податкового обліку Вашого підприємства, ефективна його оптимізація, чи є приховані  не задіяні ресурси, як додатковий механізм знизити бюджетні відрахування?

Юристи компанії РБО надають консультації з податкового обліку будь-якої форми власності. Чи відбувається реорганізація діючої компанії, злиття підприємств або реєструється нова  заручившись нашою підтримкою, Ви:

 • заощадите кошти, які можна використати на розвиток бізнесу;
 • завжди своєчасно здасте податкову звітність, виключивши відмови в їх прийнятті, пов'язаної з невірним її оформленням;
 • мінімізуєте податкові ризики, запобігаючи невиправданим фінансовим втратам, як і штрафам від  фіскальних органів;
 • у разі конфлікту, маючи обґрунтовані законні аргументи, Ви сміливо можете оскаржити спірне рішення фіскальної служби, домігшись його справедливості в свою сторону.

Послуги юридичної консультації з податків допоможуть грамотно скласти схему мінімізації оподаткування, надасть можливість правильно взаємодіяти підприємствам в складі великого бізнес-холдингу, і при цьому  мати мінімальні податкові ставки і низький відсоток податкових ризиків.


Консультації податкового юриста РБО — ми надамо

 • Відповіді на всі питання щодо чинного податкового законодавства.
 • Дамо адекватну оцінку з податкових ризиків в цілому, і при укладанні окремих угод.
 • Консультації по виниклих при роботі компанії конфліктів з податковим органом.
 • Допоможемо в оскарженні рішень, або повідомлень податкової служби.
 • Рекомендації щодо правильної реорганізації або розширення компанії згідно податкового права.
 • Роз'яснимо питання  як правильно скласти податкову декларацію, як застосовувати норми оподаткування, що означає трактування того чи іншого правового акта або нормативного документа.
 • Також проконсультуємо  як грамотно розробити і вести податкову політику, оптимізувати податкові платежі, розглянемо питання, що стосуються операцій експорту / імпорту згідно оподаткуванню.
 • Проінформуємо про поточні зміни податкового законодавства.

Податковий юрисконсульт компанії РБО  надійний провідник для Вашого бізнесу по хитросплетіннях податкового права. Професіоналізм і велика практика наших адвокатів в сфері Українського оподаткування  це послуги не тільки по стандартних податкових питаннях. В особі нашої компанії Ви отримаєте захисника для досудового чи судового вирішення навіть складних податкових суперечок.

Ціни на послуги

Послуга  Ціна         
Консультація з питань оподаткування усно (по телефону, Skype, ін.) 1 година

350 грн.

Консультація з питань оподаткування письмова (ел. поштою, Skype, ін. ) 1 документ

700 грн.

Телефонуйте!

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією