Оптимізація оподаткування


Бізнесмен має право оптимізувати сплату податків, застосовуючи доступні способи для мінімізації платежів. Його дії ніким не можуть бути оскаржені, якщо вони зовсім не суперечать законним методам з метою оптимізації оподаткування.


Опртимизация налогообложенияБезумовно, ведення підприємницької діяльності — будь-якого напрямку та форми власності, передбачає обов'язкову сплату податків в казну держави. Нехтуючи впровадженням в податкову політику підприємства ефективних схем оподаткування, фінансові втрати від невиправданих платежів стають катастрофічними. Вони «з'їдають» весь прибуток компанії, призводять до конфліктів з законодавством і штрафних санкцій. Важливий стратегічний етап в податковому плануванні — оптимізація системи оподаткування, мета якої — збільшити дохід компанії за рахунок мінімізації відрахувань до бюджету держави.

Правила ефективної оптимізації оподаткування

 • Розробка стратегії раціональної податкової політики — строго в рамках законодавства!
 • Вибір оптимального варіанту ведення бізнесу для максимального фінансового результату!
 • Досягнення мети — обов'язковий вихід на запланований рівень сплати податків!

Виконання цих умов — гарантія стійкого зниження податкових втрат сьогодні, завтра — на довгі роки! Послуги компанії РБО в сфері податкової оптимізації — це єдина і злагоджена робота експертів вузької спеціалізації — юристів, фінансових фахівців і бухгалтерів.

Ми усвідомлюємо відповідальність пропонованої послуги і її значення для успішного майбутнього будь-якого бізнесу. Наша робота по оптимізації оподаткування — тільки законні методи для побудови економічно вигідної системи управління для Вашого підприємства.

ПОДАТКОВА ОПТИМІЗАЦІЯ — КРИТЕРІЇ ЕФЕКТИВНОСТІ

Розроблений і впроваджений план по мінімізації податків повинен бути економічно виправданим і обов'язково — законним. Грамотна схема по оптимізації оподаткування неодмінно дозволить досягти поставлених цілей — знизить податкове навантаження на підприємство і забезпечить йому позитивну репутацію. У колі підприємців і в очах податкових органів Ви — надійний партнер і відповідальний платник податків: вмієте заробляти і одночасно «дружити» з державою.

Високі якості оптимізаційної схеми — це:

 • логіка — допускати відрахування в бюджет тільки в розумних межах;
 • довгострокова ефективність — оптимальний баланс всіх шляхів мінімізації податків, розрахований виключно для Вашого бізнесу;
 • законність і прогнози — прорахунок в схемі всіх наслідків її використання, продумані дії при змінах у податковому законодавстві та можливих реакцій з боку контролюючих органів;
 • незалежність схеми, як автономного елемента бізнес-плану — прогноз складності її впровадження, управління та реалізації;
 • стійкість і гнучкість — надійність і збереження дієвості схеми податкової оптимізації незалежно від впливу будь-яких чинників: внутрішніх, зовнішніх, або протиправних дій з боку конкурентів;
 • особиста безпека — виняток можливих ризиків після впровадження схеми, негативно впливають безпосередньо на внутрішню роботу організації.

Висновки очевидні: правильна схема оптимізації оподаткування — знайдений шлях кращого поєднання діючої в Україні структури податків з розробленою моделлю мінімізації податкового навантаження для Вашої компанії.


РОЗУМНІ ВІДРАХУВАННЯ — ПОСЛУГИ ПОДАТКОВОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ

Експерти РБО в області планування податків і розробок ефективних схем по їх зниженню завжди до послуг Вашому бізнесу. Ми розробимо особисту модель управління для Вашого підприємства, значно зменшивши рівень відрахувань по самих основних податках, включивши в неї всі податкові пільги, доступні для обраної Вами сфері діяльності.

Ми пропонуємо

рекомендації та практичні послуги з мінімізації податків

 • Розробку системи обліку податків і постановку облікової політики Вашої компанії.
 • Рекомендації щодо вибору оптимальної форми власності для впровадження ефективної схеми оптимізації оподаткування.
 • Податкове планування — для побудови вигідної системи внутрішніх витрат, реалізації товарів / послуг, інвестицій.
 • Податкову оптимізацію — розробку індивідуальної, нової схеми для ефективного погашення податкових зобов'язань, гнучкої до змін в законодавстві, що дозволить швидко внести поправки в облікову політику організації.
 • Консалтингові — реформування договірної бази, оформлення внутрішніх організаційних документів, адаптації облікової політики та систем контролю до запроваджуваних змін.
 • Перевірку вже діючої на підприємстві схеми оподаткування — усунемо помилки податкового обліку, знизивши податкові ризики.
 • Рекомендації по оптимізації всіх бізнес-процесів, які супроводжують Вашу господарську діяльність.
 • Інші послуги наших експертів з питань податкової політики (подвійне оподаткування, ЗЕД, вирішення конфліктів з державними органами, нарахування та сплата зборів, податків і т. Д.).

Податкове планування, основа якого — грамотно побудована модель з оптимізації оподаткування, дозволить мінімізувати (і в рамках закону!), суми відрахувань до бюджету держави, а Вашому бізнесу — досягти конкурентних позицій на ринку і високих результатів у фінансовій та економічній діяльності.

Ціни на послуги

Послуга  Ціна         
Розробка і впровадження законних схем оптимізації оподаткування

від 1 490 грн.

Адаптація облікової політики підприємства

від 1 000 грн.

Рекомендації по оптимізації бізнес-процесів від 500 грн.

! Вартість послуг розраховується індивідуально і залежить від сфери діяльності Вашого підприємства, терміновості вирішення поставлених задач та кількості фахівців задіяних в процесі.

Наші фахівці з великим практичним досвідом допоможуть уникнути небажаних фінансових втрат.

Телефонуйте!

 

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією