Досудове врегулювання


Непорушна істина: судовий розгляд легше попередити, ніж  брати в ньому участь. Компетентний юрист з господарських спорів Врегулює питання ще на початковій стадії його виникнення. Збережіть час, гроші та нерви.


Досудове врегулюванняВирішити спірну ситуацію до суду — залагодити конфлікт, минаючи виснажливі і затратні судові тяжби. У досудовому порядку виниклі розбіжності сторін можна залагодити, подавши претензію винуватцю спору. Послуги досвідчених юристів РБО на даному етапі значно підвищать шанси врегулювати питання швидко та на Вашу користь. Усім — юридичним або фізичним особам, які звернулися в нашу компанію, ми із самого початку рекомендуємо «закрити» проблему без звернення до суду.

Пред'явіть ПРЕТЕНЗІЮ ВИННІЙ СТОРОНІ

Подача претензії для врегулювання спору може бути в обов’язковому чи добровільному порядку. Якщо претензійний порядок вирішення спорів визначений в договорі з контрагентом, Господарський процесуальний кодекс зобов’язує юридичну особу подати йому претензію. У разі її ігнорування винною особою, або відмови останнього від виконання певних вимог, після закінчення місячного терміну, підприємство має право вирішувати конфлікт у судовому порядку. 

Що містить претензія

  • Назву компанії–заявника та її адресу.
  • Найменування та поштові реквізити контрагента (ЮО чи ФОП) — отримувача претензії.
  • Обґрунтування суті претензії — обставин, які призвели до виникнення спору.
  • Перлік умов та вимог заявника претензії, та її сума.
  • Додані документи,  які підтверджують обґрунтування претензії.

Юристи Компанії «РБО» допоможуть Вам грамотно скласти претензію без порушень чинного законодавства. Зазначені в ній посилання на конкретні норми закону лише підкреслять обґрунтування Ваших прав. Наш адвокат по врегулюванню господарських спорів не тільки правильно оформить претензійний документ, але і пред'явить його винуватцю конфлікту, а також розрахує суми — пені, збитків, штрафів або відсотків.

ЗАГАСІТЬ  КОНФЛІКТ ДО СУДОВОГО  РОЗГЛЯДУ

Врегулювання спору без подачі судового позову - добровільне та самостійне вирішення непорозуміння, що виникло між обома сторонами. Може статися, що «залагодження» проблеми в претензійному порядку не прописано ні в законі, ні в договорі — тим більше візьміть ситуацію в свої руки.

Звернувшись до послуг кваліфікованого адвоката, Ви вчините дуже правильно, щоб вирішити суперечку без подачі позовної заяви. Бережіть себе — не дозволяйте різним конфліктам віднімати Ваш час, гроші і підривати здоров'я!

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Послуга                       Ціна
Попередня консультація, вивчення проблеми і попередній аналіз  300 грн.
 Досудове врегулювання спору (аналіз документів, підготовка претензії, переговори)  500 грн.
 Мирова угода  1 000 грн.


Вирішимо будь-які ваші завдання! Телефонуйте!

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією