Постановка кадрового діловодства

Постановка кадрового учетаЗадайте питання успішній діловій людині про важливість своєчасної постановки будь-якого бізнес-процесу. Не сумнівайтеся — Ви почуєте, що кожен з них легше поставити на ранніх етапах створення організації. Кардинальні зміни, що відбуваються всередині вже великої компанії — це чималий стрес, який супроводжує її співробітників. І ламати їм свої традиції та звички зараз стане набагато складніше, ніж будувати нові.

Майбутнє компанії — не тільки у вдало обраній сфері діяльності, затребуваності на ринку і масштабі організації. Комфорт і сприятлива «погода» всередині підприємства, створений ще при його становленні — велика частка успіху в його процвітанні.

Що відповідає за ці умови? Вірно — вчасно і правильно поставлене кадрове діловодство. Очікування і бездіяльність тут неприйнятні: «доросла» компанія з великим штатом без грамотно оформленої кадрової документації скоро стане некерованою. Внутрішні конфлікти, як і перевірки трудових інспекторів — неминучі наслідки з відомої причини. І Вам доведеться все зробити правильно — тільки вже набагато дорожче і за більший час.

КАДРОВЕ ДІЛОВОДСТВО «З НУЛЯ»

Для Вашого бізнесу незалежно від його напряму.

Кадрові експерти компанії РБО — Ваш надійний гід в океані трудового законодавства. Кваліфіковані послуги в організаціїі кадрового діловодства від наших фахівців не приведуть Ваш бізнес до конфліктних трудових відносин. Кому актуальна ця послуга? Кожному підприємцю — і «молодому», і «просунутому», і навіть тим, у кого кадрове діловодство взагалі ніколи не мало місця.

Навіщо це потрібно?

 • Економія грошей та скорочення трудових витрат при постановці кадрової служби.
 • Ваша впевненість в юридичній грамотності всієї трудової документації.
 • Ви точно знаєте, що трудове законодавство Ви ніде не порушили.

Юридично правильно складена кадрова документація не підведе Вас в разі перевірок державними органами. З іншого боку, вона погодить і впорядкує трудові відносини всередині підприємства. Кожен співробітник — знає свої обов'язки, і повинен дотримуватися їх відповідно до посадової інструкції, виконуючи правила підписаного трудового договору.

Кадрові документи — складемо з хірургічною точністю

Послуга з організації кадрового діловодства передбачає розробку та оформлення повного пакету обов'язкових документів, виходячи з масштабу Вашої компанії, і її напрямків діяльності. В індивідуальному порядку, ми врахуємо всі нюанси трудових відносин всередині підприємства, і доопрацюємо документи відповідно до них.

Що розробимо:

 • трудовий договір з керівником підприємства (ген. Директором);
 • трудові договори з працівниками;
 • комплекс правил внутрішнього регламенту;
 • положення, що передбачає захист і обробку особистих даних;
 • посадові інструкції — для керівника та працівників (виходячи з кількості посад);
 • іншу обов'язкову кадрову документацію — журнали обліку та інше.

Пам'ятайте: наявність лише деякої частини кадрової документації (навіть якщо вона і грамотно оформлена), не знімає з Вас відповідальності перед виконанням Трудового Кодексу України. Фахівці з кадрів від компанії РБО ретельно перевірять їх на відповідність трудовому законодавству і підготують відсутні документи.

При виконанні з нашого боку послуг з кадрового діловодства, ми будемо раді надати Вам необхідні консультації та рекомендації для Вашої подальшої — уже самостійної роботи в цій галузі.

Ціни на послуги

Послуга  Ціна         
Постановка кадрового діловодства з нуля відповідно до трудового законодавства України:
 • враховуючи специфіку діяльності Вашого підприємства, ми розробляємо всі необхідні кадрові документи, посадові інструкції, положення про оплату праці на Підприємстві, положення про преміювання, положення про відрядження, штатний розклад і гафік кадрового документообігу.
 • організовуємо складання та здачу обов'язкової кадрової звітності в органи статистики, центр зайнятості та ін.
Ціна залежить від кількості посад на Вашому підприємстві.
від 3 000 грн.

Автоматизація обліку заробітної плати і кадрів в 8.2 "Зарплата і управління персоналом" або в іншій програмі.

від 1000 грн.

Навчання співробітника Вашого підприємства основам кадрового обліку та звітності

2 000 грн.

Ми зробимо швидко і якісно! Звертайтеся!

 

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією