Відновлення кадрового обліку

Восстановление кадрового учетаПорядок в кадровому діловодстві — це сувора дисципліна і злагоджена робота будь-якої організації. Чітко викладені і юридично грамотно оформлені кадрові документи не допустять всередині компанії розколу в трудових відносинах між посадовими особами та їх підлеглими. При цьому, директор підприємства спокійний щодо проведення планових перевірок інспектором з праці — через відсутність порушень. І лише кадровий експерт знає, як відповідально і складно підтримувати цей спокій.

Причини відновлення кадрових документів

 • Кадровий облік вівся некомпетентним співробітником — недбало і не в повному обсязі.
 • За минулі роки компанія «виросла» — кадрова документація не оновлювалася.
 • Документи, пов'язані з кадровим діловодством — загублені з незалежних від Вас обставин: внаслідок пожежі або інших надзвичайних подій.

Зараз вже неважливо, з якої причини сталася втрата або занедбаність кадрових документів, що призвело до некерованості трудових відносин і конфліктів з перевіряючими органами. Попереду — величезна робота по відновленню кадрового обліку «з нуля». Як виконати її, нічого не випустивши з уваги? Скористайтеся послугою відновлення кадрового обліку фахівцями компанії РБО — в стислі терміни і якісно!

ЯК МИ ЦЕ ЗРОБИМО

Щоб відновити кадрове діловодство, експерти нашої компанії попередньо проведуть аудит кадрового обліку для з'ясування обсягу і складності майбутніх робіт. Це також допоможе визначити термін виконання та вартість послуги з відновлення кадрового обліку підприємства. Кількість працівників Вашої компанії і період часу, остаточно визначать ціну відновлення кадрової документації.

Етапи послуги з відновлення кадрового обліку

 1. Аналіз кадрового обліку, з'ясування  обсяну і тривалості рабіт.
 2. Підписання з нами договору про послуги кадрового відновлення.
 3. Надання кадровим експертам РБО необхідних даних: документи співробітників, наявну документацію — звітну і кадрову.
 4. Виконання послуги з відновлення кадрового обліку відповідно до підписаного договору.
 5. Після закікчення робіт — передача Вам підготовлених кадрових документів, відкоригованої звітності, кадрової бази і рекомендацій з ведення кадрового діловодства.

Компанія РБО надає клієнту 100% -у гарантію якості послуг з відновлення кадрового обліку підприємства — повний пакет  юридично грамотно оформлених документів, відповідно до трудового законодавства України.

Процедура відновлення

 • Систематизуємо кадрові документи.
 • Перевіримо наявність і грамотність оформлення первинної документації.
 • Сформуємо оновлену кадрову базу і відновимо всі документи.
 • Звіримо отримані результати відновлених кадрових документів з наявними даними попередньої звітності.
 • Здамо відкориговану звітність.

Переваги відновлення кадрового обліку в організації складно переоцінити. Завдяки йому, Ви гарантовано отримуєте усі обов'язкові трудові документи для безконфліктної, спокійною і законної роботи Вашої компанії. До того ж, професійно виконана послуга відновлення кадрового діловодства послужить керівництву для подальших правильних дій. Дізнавшись про помилки, допущені в попередніх документах, Ви більше не станете їх здійснювати.

Ціни на послуги

Послуга  Ціна         
Відновлення кадрового обліку (необхідного кадрового документообігу) на підприємстві (до 10 співробітників)

Документи прийому на роботу: трудовий договір, накази, особова картка П-2, особова справа співробітника, трудові книжки, книга реєстрації наказів по особовому складу, книга реєстрації трудових договорів, книга обліку руху трудрвих книжок.

Документи з обліку праці: положення про оплату праці, штатний розклад, графік відпусток, табель обліку робочого часу.
 2 000 грн./рік
При кількості персоналу більше 10 і необхідності відновлення документів з охорони праці та інші додаткові документи
обговорюється

Телефонуйте!

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією