Фінансове планування, бюджетування


Бізнес без фінансового плану — дорога нікуди. Його провал — в свідомо запланованій бідності через відсутність суворої системи контролю ресурсами підприємства. Ефективне бюджетування — рятувальний жилет, що не дозволить компанії потонути в океані руху грошей, об'єднавши їх потоки в єдину і ефективну систему управління.


РинкоФинансовое планированиева конкуренція — не знає жалю і жорстока. Вона завжди диктує свої умови, виживання в яких вимагає від керівника компанії  чималих активних дій. Вчора ще ефективна, а сьогодні — вже застаріла модель бізнесу може не приносити відчутних результатів, невблаганно руйнуючи підприємство до економічної кризи. У чому прихована основна причина такого занепаду? — Недостатня увага до точного співвідношення доходів і витрат в організації. І чим вона більша — тим більше виникає в ній фінансових питань.

Прибуток є, а грошей немає — чому?

З розширенням бізнесу контролювати витрати компанії і її підрозділів — ще складніше. Без внесення в фінансову політику кардинальних змін, прозорість бізнес-процесів і керованість бюджетом підприємства буде серйозно порушена. Як директору, чи траплялося Вам стикатися з фактом, коли бухгалтерські звіти свідчать про наявність доходу, але його реальної наявності Ви не відчуваєте?

Можливі причини:

 • відсутність єдиної методології фінансового планування;
 • мінімальна деталізація бюджетних показників (складені занадто укрупнені бюджети);
 • подання даних в застарілому форматі (MS Excel);
 • немає взаємозв'язку між бюджетними планами;
 • оперативний аналіз планових показників і фактичних виконати не можливо;
 • неможливо порівняти дані по різних періодах діяльності.

Як вирішити ці питання, щоб мінімізувати витрати, і не тільки утримати існуючі показники, а й вийти на новий — якісний економічний рівень в своєму бізнесі? Компанія «Реновація бухгалтерського обліку» пропонує професійні послуги в сфері фінансового планування та бюджетування підприємств.

Ефективне управління фінансами — етапи планування

Результат розробленого бюджету — гнучкість і обґрунтованість управлінських дій компанії, засновані на чітких прогнозах майбутніх наслідків від прийнятих рішень. Своєчасний прорахунок оптимальних варіантів постановок бізнес завдань, контроль і оперативна оцінка їх виконання дозволить негайно реагувати на внутрішні і зовнішні чинники в ході ведення діяльності.

Пріоритетні шаги:

 • Розробка фінансової структури — центрів фінансової відповідальності, призначення відповідальних осіб і проведення організаційних робіт в кожному з них.
 • Розробка бюджетної моделі.
 • Розподіл фінансів за створеними центрами відповідальності.
 • Створення структури звітності.

Поряд з плануванням прибутку і діяльності підприємства, створюються плани інших бюджетів, які побічно залежать від виробництва — бюджети інших доходів і витрат, планування витрат по зарплаті, інвестиційний бюджет і т. п.

В підсумку, у компанії на руках весь пакет звітів з фінансів — як по всій організації, так і за окремими її групами: бюджет доходів / витрат, руху грошей і балансу.

ФІНАНСОВЕ ПЛАНУВАННЯ — НОВІ МОЖЛИВОСТІ БІЗНЕСУ

Розроблена і впроваджена на підприємстві фінансова модель містить максимальну деталізацію економічних показників. У керівників — детальна інформація по прибутку і витратах компанії за певний період, відомості про майбутні грошові потоки, чітке бачення поставлених завдань, рівень їх досягнення і відповідність плану.

У чому секрет цих знань?

 • В єдиній методології управлінського обліку та бюджетного планування.
 • В актуальній інформації, що надходить в централізовану систему управління фінансами.
 • В повному обліку внутрішніх витрат компанії, контрольованих окремим центром відповідальності.
 • В достовірності інформації про резерви і зростання доходів підприємства.
 • У впевненості платоспроможних можливостей компанії, і її фінансової стійкості.

Як вони відображаються на підприємницькій діяльності?

 • Гнучкістю фінансового планування, яка налічує не один сценарій постановки бізнес-процесів.
 • У мінімізації помилкових управлінських рішень.
 • На оперативному управлінні грошовими потоками.
 • Можливістю управляти собівартістю продукції.
 • У визначенні конкурентоспроможності компанії.
 • Зацікавленість зовнішніх інвесторів з метою фінансування підприємства

Формування та впровадження фінансових планів на Вашому підприємстві експертами компанії РБО, допоможе точно визначити реальні витрати, необхідні організації, щоб досягти поставлених цілей. Завдяки бюджетуванню, буде розроблена ефективна стратегія для здійснення цілеспрямованих дій при виконанні конкретних бізнес завдань.

Схема проста — як і все геніальне: фінансове планування вкаже Вам ефективну бізнес-мету, а бюджетування — підкаже шляхи її досягнення.

Ціни на послуги

Послуга  Ціна         
Постановка бюджетування на підприємстві

від 5 000 грн.

Разробка форм бюджетів (1 форма)

800 грн.

Консультації з бюджетування (1 година) по телефону, Skype, інш. 200 грн.

! Вартість послуг визначається індивідуально для кожного клієнта і базується на трудомісткості робіт, яка залежить від: видів діяльності компанії, специфіки компанії, ступеня автоматизації і якості обліку, а також спеціальних завдань замовника.

! Кожне Ваше замовлення індивідуальне і ми адекватно реагуємо на всі побажання з питань ціноутворення та взаєморозрахунківнамагаємося їх задовольнити шляхом пошуку компромісів.

Звертайтеся!

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією