Кадровий облік і діловодство


Директора нерідко забувають, що їхні працівники — теж люди. Кадрова політика на підприємстві підпорядковується трудовим нормам законодавства України, покликаних захищати права співробітників. Грамотне управління людськими ресурсами — невід'ємна ланка в механізмі бізнес-процесів для досягнення в них поставлених цілей.


 Як адекватно і вчасно реагувати на нескінченні зміни ринку, при цьому — не упустити зручний момент розширити свій бізнес, відкривши нові сфери його напрямки? У бездоганному веденні діловодства — сила і майбутнє Вашої компанії. Тим часом, воно неможливе без коректного кадрового обліку, завдяки якому організація гнучко і без шкоди адаптується до економічних змін.

Чи знайома вам ситуація Кадровий облік

 • Вам складно перевірити в повному обсязі роботу відділу кадрів.

 • Ви не впевнені з оцінкою — чи компетентна в даному питанні людина, що претендує на вакансію на цій посаді.

 • Результат роботи відділу Вас не влаштовує — багато прогалин, невирішених  питань, відсутній результат.

Дізнайтеся про переваги роботи з експертами

Практика доводить: кадровий облік, що займає місце на другому плані компанії, призводить у результаті до серйозних наслідків. З іншого боку, як чинити керівникам, які усвідомлюють важливість педантичного ведення кадрового обліку, але сумнівається — як і кому довірити таку роботу, і чи можливо це здійснювати силами працівників свого підприємства? Довіртеся професіоналам компанії РБО!

 • До Ваших послуг — кращі фахівці-практики в галузі трудового права з величезним досвідом.

 • У нас — висока відповідальність перед клієнтом і ревізором від Державної інспекції  з питань праці  за виконану роботу.

 • Рівень професіоналізму фахівців з кадрів від РБО координується Департаментом кадрового діловодства.

 • Упевнені користувачі ПК — ми знаємо і застосовуємо всі сучасні програми для ведення кадрового обліку.

 • Конфіденційність в ділових відносинах - одне з правил нашої компанії.

Недбалість у діловодстві неприпустима: адміністративні порушення неминуче призводять до неправильних взаємин — і з співробітниками компанії, і з органами влади.


Дізнайтеся, скільки Ви заощадите

 • «Викресліть» податки із заробітної плати співробітників кадрового відділу.

 • Ви взагалі не витрачаєте грошей на зарплату кадровикам через їхню відсутність.

 • Виключіть витрати на організацію робочих місць для відділу кадрів — купувати необхідне  ліцензійне (і дороге!) програмне забезпечення для правомірного  ведення кадрового діловодства тепер немає необхідності.

 • Ви позбудетеся від проблем і витрат, пов'язаних з пошуком кваліфікованих кадрових працівників.


КАДРОВЕ АДМІНІСТРУВАННЯ

Строгий облік. Бездоганне діловодство.

Послуги кадрового обліку від фахівців нашої компанії - надійна кадрова допомога, економія коштів і часу Вашому підприємству. Ми візьмемо на себе колосальний обсяг роботи і всю відповідальність за правильне і законне ведення кадрового діловодства. Займаючись бізнесом, Ви будете твердо впевнені у відсутності порушень трудового законодавства всередині Вашої організації.

Кадрові послуги РБО — на захисті Ваших інтересів

Залиште ризики і конфлікти далеко від бізнесу. Непорозуміння, що виникають як усередині компанії, так і з контролюючими органами — неприємності, які Ви вже перемогли, звернувшись за кадрової допомогою до компанії РБО. І оплата цих послуг — Ваша довгострокова інвестиція в успішне майбутнє Вашого підприємства.

Замовити прямо зараз!

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією