Податкове планування

Податкове плануванняУ бізнесі без сплати податків не обійтися. Твереза логіка, заснована на законних інструментах податкового планування, дозволить Вам скоротити і звести їх до мінімуму. Похибки в податковому законодавстві — тимчасові явища, регулярне використання яких обов'язково призведе до прямих порушень і спотворень цього планування.

Скорочення суми сплати податків — основна стратегія для фінансового майбутнього будь-якого підприємства і його конкурентноздатності. Її мета — мінімізувати відрахування з бюджету компанії. Скориставшись пільгами, а також — створенням і впровадженням в бізнес-план законних схем по зменшенню податків, Ви з самого початку правильно організуєте бюджет. Податкове планування для підприємства — якісне визначення показників ефективності його роботи в майбутньому.


Податкові помилки — неграмотність планування

 • відсутні, або невірно оформлені первинні документи з позиції оподаткування;
 • некоректно витлумачені норми чинного податкового законодавства;
 • після змін у системі оподаткування ніяких своєчасних заходів не було прийнято;
 • звітна податкова документація була надана несвоєчасно;
 • документи по податках містять банальні помилки з арифметики і підрахунків;
 • податки були сплачені не в строк.

Послуга професійного податкового планування для підприємств від юристів компанії РБО — це оптимізація фінансової діяльності Вашого бізнесу, скорочення ризиків з помилками в податковій документації, а також — виключення штрафів з боку податкових органів. Ми знаємо і застосовуємо всі доступні законні інструменти для скорочення Ваших податкових зобов'язань. Можливо, вони Вам теж відомі, але знати і вміти застосовувати — різні поняття!


Три ефективних інструменту податкового планування

1. ПОДАТКОВІ ПІЛЬГИ

Скориставшись усіма — без винятку! — доступними і законними пільгами по сплаті податків, Ви істотно понизите їх суму в цілому.

2. ОБЛІКОВА  ПОЛІТИКА  ОПОДАТКУВАННЯ

Ефективне податкове планування в корені залежить від правильної розробки облікової політики — визначення її елементів і грамотного застосування в оподаткуванні. Чому це так важливо? Облікову політику потрібно прийняти всього один раз — але тільки правильну, і потім використовувати її з року в рік, що позитивно вплине на фінансову сторону Вашого бізнесу.

3. ЖОРСТКИЙ КОНТРОЛЬ СТРОКІВ СПЛАТИ ПОДАТКІВ

Нарахування пені за прострочення сплати за податковими зобов'язаннями — загрожує всім суб'єктам підприємницької діяльності. Використання в обліку докладного податкового календаря позбавить Вас від цієї забудькуватості. Важливо розуміти, що надійність обраного банку — теж вагомий момент.


СЕКРЕТ УСПІХУ В БІЗНЕСІ — ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ

У чому відмінність професіонала від дилетанта? Вірно — скрупульозному відпрацюванні дрібниць. І бізнес-процеси будь-якої компанії містять їх у величезній кількості. Правильно порахувати майбутні податки залежно від сфери діяльності та обраної форми власності — пріоритетне завдання перших етапів підприємництва. І це нелегко.

Економити бюджет і розвивати бізнес — наші послуги

 • Здійснюємо податкове планування «з нуля» або по факту.
 • Оцінка формування бази по податках компанії та їх обчислення.
 • Перевірка можливості застосування пільг, відстрочок або розстрочок зі сплати податків.
 • Аналіз ефективності методів податкового планування, що використовуються на підприємстві.
 • Аудит ризиків, пов'язаних з помилками в податкових документах, їх виявлення та  усунення.
 • Рекомендації по вибору сприятливої системи оподаткування та розробка оптимальної облікової політики підприємства.
 • Грамотний розрахунок, ведення обліку та фіксування витрат, що несе організація.
 • Планування витрат, що входять у ціну послуг або товарів.
 • Висновки експертів по неправомірних або спірних питаннях оподаткування.
 • Визначення податкових наслідків вкладів і угод компанії.

Прийміть послуги юристів РБО в галузі податкового планування. Ви отримаєте — ретельне вивчення, виявлення та застосування всіх законних шляхів для оптимізації бюджету та мінімізації податкових витрат Вашої організації. Перспективне податкове планування підприємства попередить майбутні економічні проблеми або вирішить існуючі. Телефонуйте зараз — не відкладаючи!

Ціни на послуги

Аналіз податкових ризиків

Оптимізація оподаткування

Консультації з податкового обліку

Безкоштовна консультація фахівців компанії «Реновація Бухгалтерського обліку»

Щоб отримати вичерпну відповідь на своє питання від наших фахівців, не забудьте будь ласка спочатку заповнити поля з контактною інформацією